Sel nädalal jätkub parvlaevaühenduses suursaartega viimaste nädalavahetuste praktika nii, et neljapäeva öösel suundub parvlaev Tiiu Saaremaa liinile ja parvlaev Regula Hiiumaa liinile. Vastu kaid sõitnud Tõll on endiselt remondis.

TS Laevade juhatuse esimehe Indrek Randveeri sõnul analüüsiti esmaspäeval taas parvlaevade reisijate statistikat ning tehti alanud nädala kohta laevade asetuse osas tema sõnul kõige optimaalsem otsus.

"Otsustasime sel nädalal jätkata laevade asetusega sarnaselt möödunud nädalaga. See tähendab, et reedest esmaspäeva ööseni teenindab parvlaev Tiiu Saaremaa liini ning parvlaev Regula Hiiumaa liini. Lõppenud nädala reisijate statistika räägib sellise vahetuse kasuks," ütles Randveer.

Laevafirma juht möönis, et kindlasti tekib nädalavahetusel järjekordi, mistõttu palub inimestel võimalusel oma reisiplaane hajutada.

"Ooteajad nädalavahetuse tipphetkedel on mõlemal liinil olenemata Saaremaa liini olulisest tihedamast reisigraafikust sarnased, kuid reisijate ja sõidukite arv on Saaremaa liinil mitu korda suurem."

Randveer lubas, et ettevõte lisab graafikusse lisareise, et oleks reiside planeerimine mugavam.

TS Laevad kohtub neljapäeval taas majandus-ja kommunikatsiooniministeeriumi ning transpordiameti esindajatega, et arutada parvlaeva Tõll liinile naasmist. Edasise laevade asetuse kohta tehakse otsus siis, kui on Tõllu liinile tulek täpsemini teada.

Allikas: ERRPin It

Statistika

2.png0.png0.png9.png6.png8.png7.png
Täna630
Eile2602
Sel nädalal10408
Selles kuus44602
Kokku2009687

  • IP: 100.26.176.111
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.