Virtsu-Kuivastu liini teenindav parvlaev Tõll sõitis kolmapäeval hooga sisse Kuivastu sadama kaisse ja sai vigastada. Inimesed kannatada ei saanud.

Tõllu kiirus kokkupõrke hetkel oli neli sõlme. Parvlaev jääb nädalateks liinilt kõrvale.

TS Laevad juhatuse esimees Indrek Randveer ütles ERR-ile, et vigastada sai nii kai kui ka laev, ent inimesed kannatada ei saanud. "Praeguse info kohaselt ei ole ükski inimene kannatada saanud," kinnitas Randveer.

Ta lisas, et suure tõenäosusega said viga ka rambi ees seisnud sõidukid.

Praeguseks on parvlaev inimestest ja sõidukitest tühjaks laaditud.

Õnnetuse põhjus ei ole veel selge ning selle selgitab Randveere sõnul välja uurimine. Visuaalne pilt Tõllust näeb aga tema sõnul välja üsna nukker. Õhtuks loodab Randveer kai puhtaks saada.

Seoses parvlaeva Tõll tehnilise rikkega jätkavad Virtsu-Kuivastu liinil reisijate teenindamist parvlaevad Piret ja Regula, sõites vabagraafikus, teatas TS Laevad.

Sadamas jätkub sõidukite teenindamine nende saabumise järjekorras.

TS Laevad teenindusjuht Vello Runthal ütles "Aktuaalsele kaamerale", et kolmapäeval veetakse vabagraafiku alusel kõik autod üle. "Me veame täna kõik üle. Ma usun, et tänase päeva saame väga hästi hakkama. See väike äpardus, mis juhtus, muidugi on kahetsusväärne, aga küll kõik inimesed üle saavad, sest parvlaev Piret on väga võimekas siin Virtsu-Kuivastu liinil ja Regula sõidab ka nagu jaksab," rääkis ta.

Õhtul teatas ettevõte, et neljapäeval toimuvad reisid Virtsu-Kuivastu liinil parvlaevadega Piret ja Regula graafikujärgselt. Kehtivad ostetud piletid, kuid võib juhtuda, et reisidel, kuhu on müüdud rohkem pileteid kui Regula mahutab, saab kasutada võimalust reisida järgmise väljumisega.

"Kahjuks on see õnnetus juhtunud kõige keerulisemal ajal, kõige kiiremal ajal meile, kui on reisijaid palju. Vabandame kindlasti kõigi reisijate ees sellepärast, et see tekitab vaieldamatult probleeme. Täna me sõidame Saaremaa liinil, kuni kai tühjaks saab, vabagraafikus. Homsest sõidame graafikus," rääkis Randveer.

Tema sõnul otsustatakse neljapäeval, kas Regula läheb sõitma mandri ja Hiiumaa vahele ning sealt tuleks suurem laev mandri ja Muhu liinile.

"Homme ka otsustame ära selle, kas on otstarbekas teha kahe suursaare vahel ka mõni laevavangerdus. Laevavangerdus võib näha selline välja, et parvlaev Regula hakkab sõitma graafikus teise suursaare vahel," ütles Randveer.

Allikas: ERRPin It

Statistika

2.png0.png0.png9.png6.png7.png7.png
Täna620
Eile2602
Sel nädalal10398
Selles kuus44592
Kokku2009677

  • IP: 100.26.176.111
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.