saaremaa

Laupäeval ja pühapäeval Kuressaares mängitud Saaremaa II Malefestivali kiirturniiri võitis teist aastat järjest suurmeister Daniel Fridman (GER), kogudes 13 voorust kümme punkti.

Teine oli lätlasest suurmeister Arturs Neikans ning kolmanda koha sai parima eestlasena väga hea mängu teinud rahvusvaheline meister Kalle Kiik.

Parim naine oli kokkuvõttes seitsmendal kohal lõpetanud suurmeister Anna Ušenina (UKR). Reedese välkmale võitnud suurmeister ja turniiri favoriit Sergei Tiviakov oli kiirmales neljas. Tema komistuskiviks said kaotused Kiigelt ja suurmeister Meelis Kanepilt.

Fridman sai turniiril seitse võitu ja kuus viiki ning jäi oma mänguga rahule. "Mängisin kindla peale ja suuri eksimusi ei teinud," ütles turniiri võitja.

Kiirturniiril osales 80 mängijat kümnest riigist.

Festivali peakorraldaja Urmas Randma ütles, et vaatamata keerulistele aegadele õnnestus üle pika aja Euroopas üks esimesi kohapeal mängitud rahvusvahelisi turniire igati. "Kui eelmisel aastal saime öelda, et õnnestus hästi, siis sel aastal õnnestus väga hästi," ütles Randma.

Järgmine turniir toimub aasta pärast.

Allikas: ERR

Pin It

Statistika

2.png0.png0.png9.png7.png8.png1.png
Täna724
Eile2602
Sel nädalal10502
Selles kuus44696
Kokku2009781

  • IP: 100.26.176.111
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.