Neljapäeva õhtul tunnustati "Eesti parimad ettevõtted 2022" auhindamisüritusel Eesti edukaid ettevõtteid ning aasta ettevõtte tiitliga pärjati Saaremaa laevaehitusettevõte AS Baltic Workboats.

Aasta ettevõte valiti EAS-i ja KredExi ühendasutuse ning Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi "Ettevõtluse auhind" ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja konkursi "Konkurentsivõime edetabel" parimate seast.

EASi ja KredExi ühendasutuse juhi Lauri Lugna sõnul on Baltic Workboats innovaatiline ja globaalses konkurentsis läbi murdnud. "Kõrgetasemelise tehnoloogia kombineerimisel maitseka ja funktsionaalse disainiga suudab ettevõte pakkuda kaasaegseid töölaevu politseijõududele, piirivalvetele ja uurimiskeskustele üle maailma," ütles Lugna.

Tööandjate Keskliidu tegevjuhi Arto Aasa sõnul ühendab selle aasta silmapaistvaid ettevõtteid panustamine innovatsiooni ja koostöö teadusasutustega. "Võitja Baltic Workboats näitel on nii võimalik ka Eesti kapitalil tegutsedes ja maailma mastaabis väikeses kohas ehk Saaremaal luua keeruline ja kõrge lisandväärtusega toode ning sellega peaaegu 30 eksporditurul edukalt läbi lüüa," ütles Aas.

Allikas: ERR


Pin It

Statistika

1.png9.png3.png2.png6.png8.png5.png
Täna252
Eile1585
Sel nädalal252
Selles kuus40169
Kokku1932685

  • IP: 100.28.2.72
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.