Riigile kuuluva sadamateenuste osutaja AS-i Saarte Liinid juhatuse esimeheks sai avaliku konkursiga Kaida Kauler, kes alustab tööd ettevõttes alates 1. maist.

Kauler oli 2019-2021 ASö-i Eesti Post juhatuse liige, eelnevalt on ta olnud AS-i Metrosert juhataja ning Elektriraudtee juhatuse esimees.

"Saarte Liinide edasise arengu jätkumise olulisimaks mootoriks on selge visiooniga motiveeritud juht, ettevõtte nõukogu jõudis erinevate kandidaatidega vesteldes üksmeelselt järeldusele, et Kaida Kauler suudab selle väljakutse vastu võtta," ütles AS-i Saarte Liinid nõukogu esimees Jaano Vink. "Saarte Liinid on tänaseni kenasti majandanud, kuid tõhusa tulevikustrateegia väljatöötamine nõuab pealehakkamist, indu ja soovi pühenduda. Usun, et Kaida mitmekülgne töökogemus erinevates riigile kuuluvates ettevõtetes aitab tal vaadata värske pilguga Eesti regionaalsadamatele ja panustada nende jätkusuutlikku arengusse."

"Saarte Liinid on hästi toimiv ettevõtte," ütles Kauler. "Eesti on mereriik ning AS Saarte Liinid haldab täna ühtekokku 18 sadamat üle maa Abrukast Piirissaareni. Meie ülesanne on seda taristut hoida ja arendada, et elu saartel saaks toimida tõrgeteta."

Saarte Liinide põhitegevusalad on sadamateenuste osutamine, sadamate haldamine ja arendamine, meretransporditeenuste osutamine ning ehitus- ja remonditööd sadamates. Saarte Liinide koosseisu kuulub hetkel kokku 18 sadamat üle Eesti: Virtsu, Kuivastu, Rohuküla, Heltermaa, Roomassaare, Triigi, Sõru, Ringsu, Kihnu, Sviby, Munalaiu, Manilaiu, Abruka, Naissaare, Vikati, Papissaare, Piirissaare ja Laaksaare sadam.

Saarte Liinide 2021. tulude kogumaht oli ettevõtte tegevusaja suurim, kokku 10,0 miljonit eurot, käive 8,0 miljonit eurot ja puhaskasum 1,39 miljonit eurot.

Allikas: ERR


Pin It

Statistika

2.png0.png0.png2.png0.png8.png4.png
Täna569
Eile2236
Sel nädalal2805
Selles kuus36999
Kokku2002084

  • IP: 3.226.72.194
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.