saaremaa

Konkursikomisjoni otsuse kohaselt saab järgmisel aastal avatava Saaremaa riigigümnaasiumi direktoriks Ivo Visak, kes alustab tööd tänavu 1. mail.

Varasemalt on Visak töötanud Tallinna Laagna Gümnaasiumis graafilise disaini, filosoofia ja ühiskonnaõpetuse õpetajana ning Tallinna 37. Keskkoolis graafilise disaini, väitluse, ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajana ning Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimehena, teatas haridusministeerium.

Praegu töötab tulevane koolijuht disainiagentuuris Velvet produtsendina. Lisaks osales Visak programmis Noored Kooli ja on pälvinud tiitli Aasta Noorsootöötaja 2017.

Konkursikomisjon oli oma otsuses üksmeelne. Ivo Visak paistis silma konkreetse ja hea argumenteerimisoskusega, noorusliku ja uuendusmeelse lähenemisviisiga. Tema visioon enda juhitavast koolist on värske ja julge, sisaldades põhjalikult läbimõeldud ning probleemõppest lähtuvat õppekorraldust.

Saarema gümnaasiumi direktori ametikohale kandideeris 16 inimest. Komisjoni kuulusid lisaks haridus- ja teadusministeeriumi ametnikele ka Saaremaa valla ja riigigümnaasiumide direktorite esindajad.

Saaremaa riigigümnaasium on planeeritud kuni 540 õpilasele ning see avatakse 1. septembril 2021.

Allikas: ERR

Pin It

Statistika

1.png7.png9.png6.png5.png8.png5.png
Täna402
Eile1553
Sel nädalal2975
Selles kuus21684
Kokku1796585

  • IP: 3.238.174.191
  • Brauser Unknown
  • Brauseri versioon
  • Operatsioonisüsteem Unknown

TOIMETAJA VALIK

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga

Tellige uudiskiri oma postkasti ja saage lisateavet meie toodete ja teenuste kohta.